Skrzaty zagrały na mikołajkowym turnieju

W niedzielę 15.12.2019 na hali sportowej przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze, rozegrany został turniej kategorii Skrzat, którego organizatorem był KS Karkonosze. Nie mogło zabraknąć na nim podopiecznych Waldemara Przywary.

W turnieju udział wzięło 12 zespołów, podzielonych na dwie grupy a mecze rozgrywały się na dwóch rozstawionych boiskach. Wśród drużyn poza naszymi najmłodszymi występowali Śląsk Wrocław, Górnik Wałbrzych, Lechia Piechowice, Olimpia Kowary, KAP Kamienna Góra, JTS Jawor, Gryf Gryfów Śl.oraz zespoły Karkonoszy. Ze względu na brak klasyfikacji i pełne zaangażowanie każda z ekip została nagrodzona pucharem mikołajkowym oraz workiem słodkości, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal.

Co prawda wyniki w tej kategorii nie są najważniejsze jednak trudno nie docenić postawy zawodników Śląska Wrocław. Nasze Skrzaty zebrały natomiast kolejne doświadczenie w swojej przygodzie z piłką i wypadły nie najgorzej - uchylając rąbek tajemnicy, ponownie wśród wielu meczy zanotowaliśmy zwycięstw, remis i porażki. Na uwagę zasługuje również fakt, że mając do dyspozycji dokładnie ośmiu zawodników trener dzielił zespół na dwie czwórki i dokonywał zmian kompletnej drużyny w każdym meczu, tak aby każdy z zawodników miał możliwość spędzenia porównywalnego czasu na boisku.

Turniej z niezłym rozmachem, szczególnie jak na rozgrywki salowe w tej kategorii, a dzieciaki zadowolone - dlatego ten dzień odbieramy jak najbardziej pozytywnie.

* Zachęcamy również do artykułu z turnieju autorstwa pana Piotra Kubana, z portalu JG24. Jest w nim załączona również galeria a w niej kilka zdjęć naszej ekipy.