Udział dziecka w KS Łomnica

Aby dziecko mogło być czynnym zawodnikiem KS Łomnica należy:

1. Wypełnić i przekazać do klubu (np. trenerowi) wypełnioną deklarację członkowską, którą formatkę można znaleźć w zakładce "Dla rodzica - deklaracja członkowska"

2. Regularnie trenować i brać udział w zawodach sportowych (mecze, turnieje)

3. Wnosić comiesięczne składki członkowskie w wysokości 60 zł, od 1 do 10 dnia miesiąca (szczegóły zakładka "Dla rodzica - składki członkowskie").

Prosimy o regularność oraz samodyscyplinę w płaceniu składek - trenerzy nie są windykatorami i uciążliwe jest sprawdzanie ile dana osoba zalega tylko dlatego, że danemu rodzicowi nie chciało się tego kontrolować.

UWAGI:

1. Przed formalnym przystąpieniem do Klubu możliwe jest odbycie kilku niezobowiązujących treningów z grupą w celu sprawdzenia czy forma treningu i grupa nam odpowiada.

2. Istnieje możliwość zakupu strojów treningowych i dresów przy dofinansowaniu klubu. Zastrzegamy sobie, że stroje wydajemy czynnie praktykującym zawodnikom oraz tym,którzy trenują z nami co najmniej dwa miesiące. Reprezentowanie herbu klubu zobowiązuje - nie wydajemy strojów, bo "dziecko chce ładnie i zazdrości kolegom" (oni już na swoje zapracowali). Szczegóły odnośnie strojów treningowych w zakładce "Dla rodzica - Zakup sprzętu".

3. W przypadku pytać prosimy dzwonić do trenerów danej grupy.

Junior Młodszy - Mateusz Cieślik, tel. 512 838 754
Młodzik - Paweł Habasiński, tel. 791 060 519
Orlik - Paweł Habasiński, tel. 791 060 519
Żak - Paweł Szabat, tel. 792 595 980