Młodzież zagrała w kratkę

Ze zmiennym szczęściem rozpoczęli rundę wiosenną podopieczni Pawła Ślusarczyka. Występująca w rozgrywkach Klasy Terenowej Młodzików drużyna pokonała Orła Lubawka, by w kolejnym meczu uznać wyższość rówieśników z Marciszowa.

Na inaugurację rozgrywek do Łomnicy przyjechał Orzeł Lubawka. Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla biało-niebieskich, a wszystko za sprawą bramki Szymona Salamona. Po zmianie stron goście wyrównali jednak ostatnie zdanie należało tego dnia do łomniczan. W ostatniej minucie spotkania Marcin Woliński sfinalizował celnym strzałem zespołową akcję drużyny, czym zapewnił miejscowym komplet punktów.

Nieco gorzej biało-niebiescy zagrali na wyjeździe, minimalnie przegrywając 3:2 (2:1) drużynie Bobra Marciszów. Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla miejscowych którzy dzięki dobrej grze storzyli sobie kilka dobrych sytuacji bramkowych, z których dwie zamienili na bramki. Łomnica odpowiedziała bramką Dawida Sulicha, który precyzyjnym strzałem zakończył indywidualny rajd Szymona Salamona. Po zmianie stron doszło do wielu roszad w skłądach obu drużyn. Ponownie lepiej rozpoczęli gospodarze i w 40 minucie spotkania było 3:1. Ambitnie grający podopieczni Pawła Ślusarczyka zdołali zmniejszyć rozmiary porażki. Gola po prostopadłym zagraniu Dawida Sromka zdobył Marcin Woliński. Mimo kilku dogodnych okazji w końcówce spotkania nie udało się doprowadzić do wyrównania.

Warto nadmienić, iż w każdym spotkaniu trener Paweł Ślusarczyk miał do dyspozycji 27 podopiecznych.

Skład KS Łomnica: Adrian Gałek, Dawid Myszka, Jędrzej Pietruszewski, Dawid Sromek, Michał Łazurkiewicz, Marcin Woliński, Daniel Sulich, Dawid Sulich, Szymon Salamon, Aleksander Wiertelak, Maciej Peciak, Marcelina Fabin, Patryk Wierzbicki, Daniel Habasiński, Kamil Paciejewski, Bartosz Siekierski, Kacper Kłujsza, Michał Nadzieja, Kamil Kulewicz, Patryk Rodzim, Miłosz Pacyna, Kacper Pilch, Kamil Polański, Kamil Wójcik, Filip Wójcik, Jakub Gadzina, Jakub Skórzecki.