Zakończenie sezonu młodzieży

Z przytupem sezon zakończyły zespoły młodzieżowe KS Łomnica. Orliki najpierw uczestniczyły w ostatnim w tym sezonie turnieju w Przedwojowie. Później już wszyscy razem z rodzicami bawili się na boisku w Łomnicy.

Biało-niebieski narybek uczestniczył w bardzo dobrze zorganizowanym turnieju, gdzie oprócz gospodarzy Czarnych Przedwojów rywalizowali również z Pogonią Świerzawa i dwoma zespołami z Kamiennej Góry. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, drużyny puchary, a najlepsi zawodnicy wyróżnienia.

Około godziny 15:00 na stadionie w Łomnicy odbyło się zakończenie sezonu. Poza meczem dzieci na rodziców zakończonym zwycięstwem 3:0 rodziców, ogromną popularnością cieszył się przejazd na czas tandemem. W międzyczasie przy palącm się ognisku uczestnicy zabawy piekli kiełbaski.

Powiązana galeria: