Dregan wraca do Olimpii

Po półrocznym wypożyczeniu do KS Łomnica, ponownie barwy Olimpii Kowary reprezentować będzie Mateusz Dregan. 18-latek zaliczył bardzo udaną rundę wiosenną zdobywając 15 goli, z czego 13 w meczach ligowych, a dwa w pucharowym spotkaniu z BKS-em Bolesławiec.

- Cieszę się, że ostatnie pół roku spędziłem w Łomnicy. Stworzyliśmy tam fajny zespół, a ja dużo grałem i co najważniejsze strzelałem sporo bramek. Wracam więc w dobrym nastroju do Kowar, gdzie chcę jak najlepiej przygotować się do sezonu 2014/2015. Rozmawiałem już na temat swojej przyszłości z trenerem Krzysztofem Kapelanem i czuję się zmotywowany do treningów oraz gry w Olimpii. Jedyne co mi teraz pozostaje to zakasać rękawy i podjąć walkę o miejsce w składzie IV-ligowej drużyny - zapowiada Mateusz Dregan.

Mateuszowi życzymy powodzenia i dziękujemy za wspaniałą rundę.