Niegościnna Desna

Bardzo dobry i pożyteczny sparing w sobotę rozegrali podopieczni Piotra Aleksiejewa. W mroźnej i śnieżnej Desnej zmierzyli się z gospodarzami TJ Desna. Rywal okazał się drużyną bardzo dobrze zorganizowaną przez co biało-niebiescy zmuszeni byli przełknąć gorycz porażki.

Od pierwszych chwil obie ekipy przystąpiły do spotkania z pewnym dystansem, w związku z czym nie wiele było groźnych akcji pod bramkami, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska.Na pierwszą bramkę trzeba było poczekać aż do 45 minuty kiedy to po rzucie rożnym łomniczanie zbyt ospale wracali do defensywy co skrupulatnie wykorzystali miejscowi.

Po zmianie stron i precyzyjnym uderzeniu z dystansu Piotra Aleksiejewa w minucie zrobiło się 1:1. Później mecz się otworzył i obie ekipy stworzyły sobie po kilka dobrych okazji. Wynik jednak nie zmienił się do 83 minuty, wówczas błąd w komunikacji łomnickiej obrony i piłkę po rzucie rożnym w bramce umieścił czeski zawodnik. Gracze z Desnej poszli za ciosem jeszcze dwukrotnie pokonując Jana Szaciłłę.

KS Łomnica: Szaciłło - Sowa, Wojtarowicz, Krupa, zawodnik testowany, Przywara, Ślusarczyk, Habasiński, Kaszuba, Rhoda, Klimek oraz Aleksiejew