Młodziki wygrywają na koniec ligi

W ostatnim meczu jesiennej ligi młodzików podopieczni Waldemara Przywary pokonali u siebie Olimpię Kowary 6-3.

Mecz szybko ułożył się po naszej myśli, ponieważ chłopcy ambitnie nastawieni na zdobycie bramki doprowadzili do stanu 2-0 już po siedmiu minutach gry. Najpierw trafił Dawid Kasza, później Kacper Kapusta. Na 3-0 w 14 min podwyższył Kamil Wiewióra. Przeciwnik ostudził jednak nasze emocje ponieważ jeszcze przed przerwą zdobył bramkę kontaktową, która okazała się nie być ostatnią w tej części gry gdyż chwile przed gwizdkiem prostopadłym podaniem wbiegającego Banasiaka obsłużył Habasiński by ten strzałem w długi róg podwyższył stan meczu.
Druga połowa nieco rozluźniona, czego efektem była bramka Kapusty i następnie dwie kolejne przeciwnika. Kacper Kapusta jednak nie chciał pozostawić wątpliwości która drużyna zasłużyła na zwycięstwo tego dnia i przebojową indywidualną akcją mijał przeciwników by na koniec również przedryblować bramkarza i ustalić wynik meczu kompletując swojego hat-tricka.

Zwycięstwo w tej ostatniej kolejce pozwoliło nam wskoczyć o jedną lokatę wyżej właśnie kosztem Olimpii. W generalnym zestawieniu uplasowaliśmy się na czwartym miejscu wśród dwunastu drużyn występujących w lidze. Obecnie planujemy spotkanie związane z podsumowaniem i zakończeniem sezonu oraz pozostajemy w treningu, choć od teraz nieco luźniejszym.