Autor:

Rafał Lipiński

Utworzono:

09.09.2016

7 września nasza drużyna podejmowała na własnym stadionie ekipę Górnika Boguszów-Gorce. Był to pierwszy mecz w obecnym sezonie ligi terenowej trampkarzy.

Od początku spotkania zarysowała się wyraźna przewagą zawodników z Górnika i już w 7' po ładnym strzale z woleja goście objęli prowadzenie. Potem dwukrotnie dobrze bronił w trudnych sytuacjach Skiert. W 11 minucie Szyszka źle wyrzucił aut, piłkę przejął przeciwnik i w sytuacji sam na sam podwyższył na 2-0. Nasza drużyna starała się kontratakować, aktywni na skrzydle byli Gierlak i Sadowy wspomagani przez Mielika i Jerzyka, lecz nasze akcje zazwyczaj kończyły się tylko rzutem rożnym bądź niedokładnym podaniem. W pierwszej połowie nie oddaliśmy ani jednego celnego strzału. Do przerwy goście strzelili jeszcze dwie bramki. Pierwsza padła gdy zbyt długo z wybiciem piłki zwlekał Studziński a druga to efekt dużego zamieszania pod naszą bramką.

W drugiej połowie zagraliśmy bardziej ofensywnie do przełożyło się na dobre sytuację strzeleckie. Dwa razy świetnym podaniem popisał się najmniejszy na boisku Igor Sadowy, lecz raz strzał Topoły dobrze obronił bramkarz a przy drugiej próbie Dawid zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany. Goście pod koniec strzelili nam jeszcze dwie bramki i mecz skończył się wynikiem 0-6.

Cały mecz zdecydowaną przewagę mieli goście i całkowicie zasłużenie odnieśli wysokie zwycięstwo. Następny mecz nasza drużyna rozegra 10.09 na wyjeździe z MKSem Szczawno-Zdrój. Drużynie Górnika Boguszów-Gorce dziękujemy za mecz i życzymy powodzenie w następnych.