Autor:

admin.zorawina

Utworzono:

15.05.2016

Początek meczu przebiegał pod znakiem walki w środku pola. Żadna z drużyn nie potrafiła uzyskać zdecydowanej przewagi. Zarówno goście jak i gospodarze operowali zazwyczaj długą piłką. W pierwszych fragmentach meczu żółtą kartką został ukarany Rafał Obudziński. Jedne szanse jakie mieli w pierwszym okresie gry nasi zawodnicy wynikały z błędów obrońców gospodarzy, którzy źle ustawiali się do długich zagrań od duetów stoperów Lach - Kruc. W 30. minucie spotkania groźnego urazu kolana doznał napastnik Krzysztof Atraszkiewicz, który musiał opuścić boisko, a w jego miejsce na boisku zameldował się Daniel Drozd. W 45. minucie po jednym ze stałych fragmentów gry dla gospodarzy, w polu karnym KS Zórawina piłkę przejmuje kapitan Jerzy Kruc i przytomniezagrywa na wolne pole do Przemka Kiełcza, który decyduje się na długi sprint w stronę bramki OPW. "Aruna" zostawia po drodze defensorów gości i oddaje silny strzał po długim rogu - bramkarz jest bez szans ! Wynik 0:1 dla KS Żórawina !!! Po tej akcji sędzia kończy pierwszą cześć spotkania. Bramka do szatni z pewnością pomogła naszym zawodnikom, którzy po przerwie uspokoili grę i prezentowali się lepiej od zawodników Orła. Aktywny był szczególnie Kamil Kaczmarek, który co rusz nękał defensorów gości. Po jednej z jego indywidualnych akcji i prostopadłej piłce do Łukasza Lacha, ten drugi staje oko w oko z bramkarzem. W uderzeniu przeszkodził muwracający obrońca gospodarzy. Zrobił to jednak niezgodnie z przepisami i sędzia główny musiał podyktować "jedenastkę" . Rzut karny (po raz kolejny w tej rundzie) na bramkę zamienił Kamil Kaczmarek - wynik brzmi 0:2 !!! Po drugiej bramce drużyna gospodarzy straciła chęci do ataku i podopieczni Jacka Imianowskiego kontrolowali boiskowe poczynania, pewnie dowożąc prowadzenie do końca spotkania. (http://ks1zorawina.futbolowo.pl)