Autor:

Galakticos

Utworzono:

04.04.2016

W dniu wczorajszym ponieśliśmy bolesną porażkę z drużyną Odry Rzeplin. w pierwszej połowie Nasz drużyna była jedynie tłem dla dobrze dysponowanych gospodarzy. Część Naszych zawodników "została w szatni" licząc na to, ze przeciwnik podłoży się Nam co pozwoli wygrać Nam to spotkanie. Gracze z Rzeplina mając nóż na gardle walczyli o każdy centymetr boiska podczas gdy kilkuNaszych zawodników przeszła obok meczu.

W drugiej połowie doprowadziliśmy do wyrównania i w momencie gdy zwycięska bramka dla Galaktycznych wisiała w powietrzu do gry wkroczył sędzia spotkania, który podjął błędną ikatastrofalną w skutkach dla Nas decyzje w 89 minucie spotkania podyktował dla gospodarzy rzut karny za domniemany faul Naszego obrońcy na napastniku gospodarzy, Przewinienie w tej sytuacji widział tylko arbiter. Zawodnik Rzeplina nie pomylił się w tej sytuacji i ustalił wynik spotkania na 4-3.

Niestety przegraliśmy mecz o przysłowiowe 6 punktów. Oprócz nieudolności sędziego przegralismy głównie przez brak walki i zaangażowania w grę

Jeżeli w dalszej częsci sezonu Nasza gra będzie wyglądać tak jak w 1 połowie spotkania z Rzeplinem to czeka Nas spadek do B klasy!!!!!!!