Autor:

Orzeł

Utworzono:

04.10.2015

Ciepła niedzielna atmosfera, boisko wysuszone z niewielką ilością trawy. Ciężkie warunki do gry krótkimi podaniami ziemią. Przed meczem bojowe nastawienie naszych zawodników i widoczna chęć powalczenia o 3 punkty. Zaczęło się bardzo dobrze. Po zamieszaniu w środku boiska jeden z zawodników gospodarzy dotknął piłkę ręką i sędzia odgwizdał rzut wolny. Z około 30 metrów w 3 min. strzałem w prawy róg bramki Rafał Kucharek otwiera wynik spotkania 0:1. Kolejne minuty to dobre akcje Łagiewnik. W 9 min. po rzucie rożnym zamieszanie i wybijamy piłkę niemalże z linii. Minutę po tej akcji Pankowski ratuje nas przed utratą gola a chwilę później końcówkami palców sparował piłkę na poprzeczkę. W 13 min. szybka wymiana w prawym rogu boiska i Łukasz Kucharek dośrodkowuje piłkę a strzał z głowy Rosolika przelatuje minimalnie nad poprzeczką. W 21 min. Jarmużek podał piłkę między dwóch obrońców i Piątkowski wyszedł sam na sam i strzałem w długi róg pokonał bramkarza 0:2. W 30 mi. gospodarze poszukujący gola zagrozili naszej bramce jednak i tym razem górą był Pankowski. W 38 min. strzał napastnika Łagiewnik odbił się od głowy Grzegorza Kucharka i piłka wylądowała na poprzeczce naszej bramki. W 44 min. rzut rożny dla naszej drużyny, który zakończył się zabójczym kontratakiem gospodarzy, którzy strzelili nam bramkę do szatni łapiąc kontakt 1:2. W 61 min. piłkę między dwóch obrońców zagrał Piątkowski a strzałem w długi róg bramki gola zdobył Łukasz Kucharek 1:3. Zaledwie dwie minuty później delikatnie podciętą piłkę za obronę zagrał Łukasz Kucharek a gola w sytuacji sam na sam zdobył Kaleta 1:4. Od 80 min. graliśmy w jednego zawodnika mniej po czerwonej kartce. W 84 min. grając w osłabieniu potrafiliśmy podwyższyć wynik. Gola zdobył Juraszek a asystę przy trafieniu zaliczył Kaleta. W 88 min. gospodarze porwali się na kolejną akcję i ustalili wynik spotkania na 2:5. Podsumowując całe spotkanie to widać było pełne zaangażowanie wszystkich zawodników. Były momenty kiedy to gospodarze przeważali ale patrząc na przebieg całego spotkania to zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Teraz trzeba się nastawić na kolejne spotkanie w którym również trzeba szukać punktów. Bardzo cieszy zwycięstwo po ostatnich bardzo ciężkich meczach i bolesnych porażkach.