Autor:

KS Herbapol Stanowice

Utworzono:

28.10.2014

Wspaniałą niespodziankę swoim kibicom sprawili nasi piłkarze w dzisiejszym meczu z drużyną Darbor Bolesławice. Pierwsza połowa to popis strzelecki naszych piłkarzy, którzy zdobyli trzy bramki, tracąc jedną. Druga połowa zaczęła się od zdobycia czwartej bramki, po której kibice nie kryli swojego zadowolenia ze skuteczności naszych zawodników. Po chwili jednak, po pozornie niegroźnej sytuacji, niespodziewanie straciliśmy bramkę. To jednak nie zdeprymowało naszych piłkarzy i w wyniku ładnych akcji zdobyli jeszcze trzy bramki. Mecz zakończył się więc bardzo wysokim zwycięstwem 7 : 2! Bramki strzelili: Dawid Białecki jedną, Krzysztof Baluk dwie, Mateusz Pospiszyl dwie, Tomasz Majewski dwie.
Dwóch zawodników Darboru zostało ukaranych czerwonymi kartkami i w konsekwencji opuścili boisko. Należy dodać, że w czasie meczu zdarzyło się, wprawdzie niegroźnych,ale wiele fauli. Sędziowie chyba trochę nie panowali nad sytuacją na boisku i traciło na tym widowisko.
Zapraszamy na kolejny mecz z Sokołem w Kostrzy.