Zwycięstwo oraz porażka w kolejnych sparingach

Kolejne dwa mecze towarzyskie rozegrali tej zimy podopieczni Sławomira Celta. Biało-niebiescy w Lubawce ograli miejscowego Orła 2:1 (1:0), a ostatnio na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Wałbrzychu zostali zdeklasowani przez Olimpię Kamienna Góra 9:0 (1:0).

W Lubawce oba zespoły miało sporo problemów z bardzo grząską i nierówną nawierzchnią. Mimo to na boisku nie brakowało ambicji przez co co chwilę dochodziło między zawodnikami do spięć. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli przyjezdni a nagrodą za grę do końca było trafienie Łukasza Jaworskiego który wykorzysta błąd goalkeepera Orła. Pod koniec pierwszej połowy wynik mógł podwyższyć Aleksiejew jednak piłka po jego technicznym uderzeniu minęła światło bramki. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy był już remis. Nieporozumienie w szykach obronnych sprawiło iż przeciwnik z ogromną łatwością znalazł się w sytuacji sam na sam z Perkowskim i zmusił go do kapitulacji. Wynik spotkania ustalił Waldemar Przywara który wykazał się największym sprytem w zamieszaniu pod bramkę lubawian. Pod koniec meczu zaostrzyła się gra i doszło do niepotrzebnych przepychanek w wyniku których spotkanie zostało zakończone w 77 minucie.

KS Łomnica: Perkowski - Ślusarczyk, Bytnar, Zatorski, Szlęk - Marek, Kaszuba, Przywara, Jaworski -  Aleksiejew, Wilczyński oraz Makowski

Spotkanie z Olimpią Kamienna Góra miało jednostronny przebieg. Łomniczanie na tle wyżej notowanego przeciwnika prezentowali się słabo i emocje w tym meczu były tylko w pierwszej połowie. Olimpia prowadziła grę natomiast biało-niebiescy szukali szczęścia w kontratakach. Jedyną bramkę w pierwszych 45 minutach zdobył tuż przed przerwą atomowym uderzeniem z dystansu Domin. Po zmianie stron łomniczanie nie podjęli walki przez co rywal bez większych problemów zdobył aż 8 goli.

KS Łomnica: Perkowski - Ślusarczyk, Szlęk, Wojtarowicz, Bytnar - Przywara, Aleksiejew, Jaworski, Zatorski - Kostka, Wilczyński oraz Wojciechowski, Martyniak, Makowski, Woś