Zmiany kadrowe

Jak zawsze przerwa między rundami to doskonały moment do wzmocnienia lub uzupełnienia kadry zespołu. Nie innaczej wyglądało to w Łomnicy. Na chwilę obecną do zespołu dołączył dwóch nowych zawodników.

Paweł Martyniak 28-letni obrońca który przez ostatnie siedem lat reprezentował Nysę Wolbromek, a także Kamil Amborski 18-letni wychowanek Orła Mysłakowice który najlepiej czuje się w środkowej części boiska. W przypadku obu zawodników są to transfery definitywne. Paweł i Kamil zostali już potwierdzeni w OZPN i w najbliższą niedzielę mają szanse zaprezentować się w meczu PP z Nysą Wolbromek. Ponadto z zespołem trenuje 15-letni Paweł Sędzimir, wychowanek KS Łomnica, który w ostatnim czasie reprezentował drużyny młodzieżowe w KKS Jelenia Góra.

Odnośnie poniesionych strat należy zapisać powrót Mateusz Dregana do kowarskiej Olimpii. Być może zespół opuści również Dariusz Ozimek który poprosił klub o wypożyczenie do beniaminka klasy A, zespołu Rudaw Janowice Wielkie. Jego śladem być może podąży Piotr Wojtarowicz.