Zimowe transfery

Okres między rundami rozgrywek to zawsze czas gdy w każdym z klubów pojawiają się i odchodzą niektórzy zawodnicy. Nie inaczej było w Łomnicy. Poniżej przedstawiamy informację kto dołączył, a kto opuścił szeregi zespołu Sławomira Celta.

Od początku przygotowań wraz z biało-niebieskimi trenował i grał w meczach kontrolnych Waldemar Przywara, środkowy pomocnik ostatnio reprezentował występującego w klasie okręgowej Piast Dziwiszów natomiast jest wychowankiem Rudaw Janowice Wielkie. Właśnie z Rudaw do Łomnicy trafił również doświadczony obrońca Piotr Witanis, a także po półrocznym wypożyczeniu, definitywnie wykupiony został Piotr Wojtarowicz. Przedłużone zostało wypożyczenie Kamila Zatorskiego z KKS Jelenia Góra do końca rundy wiosennej. Ponadto w drużynie pojawił się Piotr Marek - ofensywny pomocnik wychowanek Karkonoszy którego ostatnim klubem był Potok Karpniki. Z zespołu juniorów młodszych włączony do kadry pierwszego zespołu został Łukasz Jaworski który w zimowych sparingach imponował skutecznością.

Odnośnie ubytków wiosną na pewno nie zobaczymy Andrzeja Śliwki (koniec wypożyczenia z KKS Jelenia Góra). Z gry zrezygnowali ze względów zawodowych i osobistych Jakub Cieniawski i Krzysztof Rhoda. Piłkarską przygodę zakończył Norbert Uroda. Najbliższą rundę ma z głowy natomiast Łukasz Krupa który zerwał więzadła w kolanie.

Cały czas trwają negocjacje w sprawie transferu bramkarza Mateusza Perkowskiego z jego obecnym klubem Woskarem Szklarska Poręba. Sam zawodnik zadeklarował chęć gry w Łomnicy, trenuje i rozgrywa sparingi razem z podopiecznym Sławomira Celta mimo to póki co prezes Jahn nie zamierza zgodzić się na transfer.