Wysoka przegrana w meczu z liderem

Piłkarze Włókniarza Chełmsko Śląskie wypunktowali niczym rasowy bokser 4:0 (2:0) drużynę KS Łomnica w rozgrywkach jeleniogórskiej Klasy A. Po 2 gole dla gospodarzy zdobyli Nowak i Pączkowski.

Lider tabeli nie miał najmniejszych kłopotów z pokonaniem podopiecznych Piotra Aleksiejewa. Worek z golami rozwiązał Nowak w 26 minucie meczu. Cztery minuty później na rajd przez pół boiska zdecydował się Pączkowski. Napastnik Włókniarz nie dał żadnych szans Kamińskiemu na skuteczną interwencję i do przerwy było 2:0.

Chwilę po wznowieniu gry miejscowi podwyższyli wynik na 3:0. Autorem gola był ponownie Nowak. W 80. minucie młody Wójtów był faulowany w polu karnym i arbiter nie miał innego wyjścia jak wskazać na wapno. Jedenastkę wykorzystał Pączkowski. Najlepszą bramkową okazję goście mieli w 2 połowie, ale dobrze na linii bramkowej spisał się Falkowski. O sporym pechu może mówić Michał Śliwiński który dwukrotnie skierował piłkę do bramki rywala jednak za każdym razem sędziowie tych bramek nie uznawali.