Turniej orlików w Łomnicy

W ostatnią niedzielę Klub Sportowy Łomnica był organizatorem okręgowego turnieju piłki nożnej orlików. Do rozgrywek tradycyjnie przystąpiło 6 drużyn. Wśród nich byli także gospodarze oraz Olimpia Kowary, Olimpia Kamienna Góra, Pogoń Świerzawa, Czarni Przedwojów i Bóbr Marciszów.

Rozegrano łącznie 15 spotkań, a na koniec wszystkie zespoły zostały uhonorowane okazjonalnymi dyplomami i pucharami. Przyznano również nagrody indywidualne.

Najlepszy strzelec: Oskar Trzebiński i Oliwier Zwoliński (Olimpia Kamienna Góra) - 4 bramki

Najlepszy bramkarz: Jakub Łuczak (Olimpia Kowary)

Najlepszy najmłodszy zawodnik: Gabriel Grygiel (Czarni Przedwojów)

KS Łomnica w turnieju wysąpiła w następującym składzie: Marcin Woliński, Michał Nadzieja, Daniel Sulich, Patryk Habasiński, Eryk Winter, Jakub Lancewicz, Szymon Nowak, Krzysztof Kapusta, Aleksander Pączek, Arkadiusz Molasy, Marcel Bicz.