Sparingowe zwycięstwo nad KS Maciejowa

W pierwszym letnim sparingu KS Łomnica pokonała na własnym terenie gości z Maciejowej 4:2 (2:1). Toczony przy wysokiej temperaturze mecz był senny i tylko momentami mógł się podobać zebranym tego dnia kibicom.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy potrafili długo wymienić piłkę na połowie wyżej notowanego rywala. Mimo to, pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Dobre długie podanie za plecy obrońców bezlitośnie wykorzystał Kaszuba, który ograł bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Odpowiedź na to trafienie przyszła już 2 minuty później, kiedy stan meczu precyzyjnym strzałem wyrównał Gawlikowski. Tuż przed końcem pierwszej części gry na listę strzelców wpisał się Kostka (KS Łomnica), popisując się ładnym strzałem w górny róg z ok. 16 metra.

Druga część gry rozpoczęła się od bramki Zycha, który dynamicznie wszedł lewą stroną i strzałem w długi róg podwyższył na 3:1. Kilka minut później jego strzał fenomenalnie obronił Jeros ale wobec dobitki Kostki był już bezradny. Goście zdołali odpowiedzieć bramką Gdeczyka ale to było wszystko, na co było ich dzisiaj stać.