Sparingi młodzików i trampkarzy z Bobrem Marciszów

W sobotnie popołudnie sparing z drużynami Bobra Marciszów rozegrały drużyny podopiecznych Waldemara Przywary oraz Macieja Jasieniowskiego. Obydwa spotkania kolejno po sobie odbyły się na boisku Klubu Sportowego Łomnica.

Pierwsze do boju przystąpiły młodziki, w których w składzie pojawiło się dwóch "starych" debiutantów - Filip Peciak z racji młodszego wieku występujący w grupie naszych Orlików oraz Oskar Pączek który po tymczasowym rozbracie z piłką powrócił do treningów i wraz z kolegami ze swojego rocznika oficjalnie dołączy do grupy młodzik. Jak twierdzi trener Przywara obydwaj wypadli przyzwoicie w sobotnim spotkaniu. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Kamil Wiewióra bezpośrednio z rzutu wolnego, Dawid Kasza uderzając z okolic narożnika pola karnego po podaniu Kapusty oraz Michal Uroda, który "ściągnął pajęczynę" uderzając futbolówkę po przełożeniu piłki na lewą nogę.

Skład młodzików: Śliwiński - Wsół, Habasiński, Wiewióra - Wysoczański, Kapusta - Orman, Uroda, Kasza / Peciak, Pączek

Tuż po spotkaniu młodszej grupy do boju przystąpili trampkarze. Z uwagi na okres wakacyjny jeszcze nie wszyscy zawodnicy byli do dyspozycji trenera, dlatego skład uzupełniło kilku młodzików. W meczu przećwiczone zostały dwa ustawienia taktyczne oraz na kilku różnych pozycjach sprawdzono różnych zawodników. Bramkę dla naszego zespołu ładnym uderzeniem którego nie zdołał dosięgnąć bramkarz zdobył Krzysztof Boroń.

Skład trampkarzy: Arkadiusz Polaczyk - Artur Polaczyk, Adamowicz, Wożny, Wsół - Habasiński, Kapusta, Aleksander Pączek - Śliwiński, Boroń, Brudziński / Wysoczański, Uroda, Kasza, Wiewióra

Mecze te niewątpliwie były dobrym treningiem i dodadzą odrobinę doświadczenia młodym piłkarzom. Dla trenerów jest to dodatkowy materiał do tego aby skorygować błędy, wyciągnąć wnioski i w jeszcze lepszym stopniu wykorzystać potencjał naszych chłopców.