Rezerwy również pokonują Pogoń
Po wczorajszym zwycięstwie I zespołu w Świerzawie w niedzielne popołudnie drużyna naszych rezerw udała się do Wlenia na mecz z tamtejszą Pogonią.
Wyjazd należy uznać za udany, gdyż wracamy z kompletem punktów. Strzelanie rozpoczął Daniel Kraiński jednak już po chwili gospodarze wyrównali. Gol na 1:2 to inne kuriozum, Mateusz Woś strzela, piłka odbija się od słupka, trafia w głowę bramkarza i wpada do bramki. Strzelanie w pierwszej połowie kończy Damian Habasiński dobijając futbolówkę z najbliższej odległości po strzale Oleksija Romanova.
Po zmianie stron pomimo kilku dobrych okazji biało-niebiescy nie byli w stanie podwyższyć. Wykorzystali to rywale strzelając bramkę kontaktową. Spokój w końcówce meczu zapewniło trafienie Piotra Aleksiejewa którego bomba zza pola karnego wpadła w okienko bramki Pogoni.
Pogoń Wleń - KS II Łomnica 2:4 (1:3)
Daniel Kraiński ⚽️
Bramka sam. ⚽️