Pokonujemy Olszę

Pewnym i zasłużonym zwycięstwem biało-niebieskich zakończył się sobotni mecz z Olszą Olszyna. Było to kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej naszej drużyny.

Do przerwy gospodarze mieli problem ze sforsowaniem defensywy gości, ale pięć minut przed przerwą obrońca Olszy zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym i Jałgiejczuk pewnie wykorzystał rzut karny. Po zmianie stron podopieczni trenera Maćkowskiego potrzebowali kwadransa, aby załatwić sprawę. W 59 min. Zyner uderzył piłką w poprzeczkę, ta spadła pod nogi Wolińskiego i było 2:0. 120 sekund później było już po meczu, bo Cieślik po akcji z boku boiska wbiegł w pole karne i pomimo obecności kilku obrońców gości celnie uderzył w długi róg bramki strzeżonej przez Szymona Fedorowicza.

KS Łomnica - Olsza Olszyna 3:0 (1:0)
Jałgiejczuk ⚽️
Woliński ⚽️