Udany rewanż na Kwisie

Udanie piłkarzom Kwisy Świeradów za jesienną porażkę zrewanżowali się biało-niebiescy. Oprócz wielu bramek licznie zgromadzeni kibice zobaczyli także dwie czewrwone kartki. Obie dla zawodników Kwisy.

Spotkanie od swych pierwszych chwil nie zachwycało. Gra była szarpana i mało składna. Mimo wszystko obu drużyną udało stworzyć sobie kilka sytuacji bramkowych. Najpierw efektowne uderzenie zawodnika Kwisy na rzut rożny sparował Kamiński. Później dwa ciosy, a co najważniejsze skuteczne zadali miejscowi. Bohaterem pierwszych 45 minut był Damian Kaszuba który najpierw w 25 minucie po indywidualnej akcji prawym skrzydłem przelobował bramkarza Kwisy, by po zaledwie trzech minutach ponownie wpisać się na listę strzelców.

Po zmianie stron swoją obecność na boisku zaznaczył Mateusz Dregan w 52 minucie wyprowadzając biało-niebieskich na trzybramkowe prowadzenie. Później Kwisa popełniła dwa bardzo rażące błędy. Najpierw bezpradonowo zatrzymany został przez Sergiejczuka Dregan, za co zawodnik Kwisy otrzymał drugą żółtą kartkę. Po chwil wychodzącego sam na sam Wilczyńskiego nieprzepisowo zatrzymywał Rajchel i Kwisa musiała kończyć mecz w "9". Takiej okazji nie zmarnowali miejscowi aplikując swym rywalom jeszcze trzy bramki. Grająca ambitnie Kwisa zdołała strzelić bramkę honorową i mecz zakończył się rezultatem 6:1 (2:0).