Remis na śniegu

Remisem 1:1 (1:0) zakończył się drugi tegoroczny mecz sparingowy podopiecznych Piotra Aleksiejewa. W Janowicach Wielkich biało-niebiescy rywalizowali z miejscowymi Rudawami. Jedyną bramkę zdobył Norbert Uroda w drugiej części spotkania.

Spotkanie rozgrywane było w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przez co zawodnicy obu ekip nie mogli swobodnie wymieniać między sobą futbolówki. Początek spotkania był dość wyrównany, a obie drużyny przyzwyczajały się do boiska pokrytego śniegiem. Po upływie kilku pierwszych minut tego meczu lepsze wrażenie sprawiał zespół gospodarzy, który częściej atakował bramkę przyjezdnych i miał więcej z gry. W pierwszej połowie zawodnicy Rudaw dopięli swego i dzięki bramce zdobytej przez Witkowskiego wyszli na prowadzenie.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się od odważniejszych ataków biało-niebieskich, którzy coraz śmielej przedostawali się pod bramkę miejscowych i tym samym dali sygnał do tego, że chcą odwrócić losy tego meczu. Łomniczanie mieli kilka okazji do wyrównania stanu meczu jednak w dogodnych sytuacja brakowało szczęścia czy też doskonale interweniował bramkarz Rudaw. Goście zostali nagrodzeni za swój wysiłek, a efektem ich lepszej gry po zmianie stron była bramka wyrównująca, którą zdobył Norbert Uroda. W dalszej części gry mecz się ponownie wyrównał, obie drużyny stwarzały sobie kolejne sytuacje bramkowe jednak więcej goli już nie było i mecz zakończył się remisem 1:1 (1:0).

KS Łomnica: Cieniawski - Śliwiński, Ślusarczyk, Krupa, Martyniak, Uroda, Bytnar, Wilczyński, Woś, Jaworski, Kostka oraz Makowski, Sawicki, Kodzis, Toczyński, Aleksiejew