Sparingowe zwycięstwo nad Wleniem

Od zwycięstwa swe mecze sparingowe rozpoczęli biało-niebiescy. Łomniczanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w czeskiej miejscowości Desna pokonali lidera III grupy klasy B Pogoń Wleń 3:0 (0:0; 0:0). Dwie bramki zdobył grający trener Piotr Aleksiejew natomiast jedno trafienie zanotował przymierzany do zespołu Mateusz Woś.

Na prośbę trenera Pogoni spotkanie rozegrano systemem 3 x 30 minut. Mimo widocznej przewagi w operowaniu piłką i stwarzaniu sobie sytuacji pod bramką Pogoni przez pierwsze dwie tercje nie udało się pokonać dobrze spisującego się tego dnia bramkarza z Wlenia. Przełomowa dla losów spotkania okazała się trzecia tercja w której to biało-niebiescy zaaplikowali swym rywalom trzy gole. Dwa trafienia Aleksiejewa przedzieliła bramka testowanego w drużynie Wosia.

Skład KS Łomnica: Kamiński - Uroda, Śliwiński, Ślusarczyk, Krupa - Woś, Amborski, Bytnar, Wilczyński - Kaszuba, Kostka oraz Cieniawski, Toczyński, Sawicki, Jaworski, Aleksiejew, Szlęk.