II miejsce Młodzików

Mikołajkowy Turniej o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry odbył się już po raz 10. Jak zawsze sportowa rywalizacja przyniosła sporo emocji i zabawy. Do udanych turniej zaliczą biało-niebiescy, którzy w stawce 9 drużyn zajęli wysoką 2 lokatę.

Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmiał kilka chwil po godzinie 9:00. Na placu boju oprócz łomniczan pojawiły się 3 drużyny Karkonoszy Jelenia Góra, a także Lotnik Jeżów Sudecki, Bóbr Marciszów, Kwisa Świeradów, Pogoń Świerzawa oraz Pogoń Wleń.

Występujące zespoły podzielono na 3 grupy, gdzie rywalizowały ze sobą systemem “każdy z każdym”. Warto wspomnieć, że system gier nie uległ zmianie do samego końca. Zwycięzcy poszczególnych grup spotkali się ze sobą w rundzie finałowej. W kolejnej grupie grały zespoły z miejsc 2, w kolejnej te, które zajęły 3 miejsca w pierwszej fazie turnieju.

Biało-niebiescy wygrali swoją grupę i fazie finałowej zmierzyli się z I zespołem Karkonoszy oraz Kwisą Świeradów. Ostatecznie podopieczni Pawła Kostki zakończyli zawody na drugim miejscu przegrywając mecz z KSK 3:1 i remisując z Kwisą Świeradów.

Skład KS Łomnica: Aleksander Pączek, Marcel Błaszczyk, Jakub Kucia, Fabian Woźny, Artur Polaczyk, Arkadiusz Polaczyk, Adam Bałczyński, Borys Kraiński, Szymon Adamowicz, Kamil Nowakowski