Podium Orlików w Jeżowie

Dnia 10.12.2017 w Jeżowie odbył się turniej Orlików. Przy siedmiu przybyłych drużynach mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym.

Nasz zespół spisał się na tych zawodach nieźle. Nie przegraliśmy ani jednego meczu i straciliśmy tylko jedną bramkę.
Niestety ze skutecznością bywało różnie i przeplataliśmy zwycięstwa z remisami w związku z czym uplasowaliśmy się na trzecim miejscu. Bramki zdobywali Dawid Kasza, Kacper Kapusta, Kamil Wiewióra, Dominik Wysoczański.

Słowa Waldemara Przywary podsumowujące turniej:
"Zagraliśmy dobre zawody. Straciliśmy tylko jedną bramkę nie przegrywając żadnego spotkania, co wydaje się dosyć paradoksalne ponieważ staramy się nie grać asekuracyjnie tylko budować grę już od własnej połowy- dlatego tak dobry wynik w defensywie można uznać za solidną pracę całego zespołu i dobre skupienie zawodników na boisku. Ze skutecznością oraz podejmowaniem szybkich i właściwych decyzji było nieźle, ale nie idealnie - stwarzaliśmy wiele okazji i oddawaliśmy dużo strzałów co przełożyło się na zdobyte gole, ale odważę się stwierdzić że mogliśmy wygrać wszystkie zremisowane mecze gdyby te dwa aspekty funkcjonowały nieco lepiej (spróbujemy to poprawić na najbliższych treningach). Instyntkem strzeleckim błysnął dzisiaj Dawid Kasza zdobywając aż sześć ważnych bramek które dały zwycięstwa i pozwoliły odrobić stratę w meczu z Bolesławcem, który zakończył się remisem 1:1.
Podobnie jak w zeszłym tygodniu za mecz turnieju uważam starcie z KS Talent Bolesławiec, ponieważ mecz toczył się w szybkim tempie, było w nim dużo walki i wiele ofensywnej gry w wykonaniu obydwu zespołów. Należy zauważyć, że jako jedyni postawiliśmy się drużynie z Bolesławca, a mecz ten mogliśmy wygrać gdyby nie brak szczęścia po strzale Dominika po którym piłka obiła słupek tuż przy okienku bramki.
Podsumowując - turniej uważam za udany, ale nie ukrywam że z takim potencjałem jaki dysponują nasi zawodnicy mogło być jeszcze lepiej. Dlatego nie spoczywamy na laurach bo wiemy, że mamy nad czym pracować."

Skład Orlików KS Łomnica: Igor Goldon, Adrian Śliwiński, Kacper Kapusta, Dominik Wysoczański, Oskar Banasiak, Oskar Łakomiec, Patryk Habasiński, Dawid Kasza, Kamil Wiewióra