Z WKSem zagramy w Łomnicy

Z pewnością ucieszą się kibice biało-niebieskich, gdyż nie będą musieli się fatygować do Pilchowic aby obejrzeć biało-niebieskich w akcji. Po ustaleniach poczynionych przez działaczy obu klubów mecz I rundy odbędzie się w Łomnicy w niedzielę 02.08.2020 o godz. 15:00. Serdecznie zapraszamy !!!

Szanse debiutu w tym spotkaniu będzie miał również kolejny transferowany zawodnik. 18-letni Szymon Salamon, który po 5 sezonach wraca do Łomnicy. Szymon opuścił nasz klub i przez 4 kolejne sezony funkcjonował w drużynach Akademii Miedzi Legnica, ostatni sezon spędził w jeleniogórskich Karkonoszach. Jest to kolejny zawodnik który ma na celu wzmocnić linię defensywną zespołu Macieja Maćkowskiego. Na boisku będzie występował z numerem 24.