Victoria nad Victorią na początek

Niezwykle gościnna okazała się dla biało-niebieskich Victoria Świebodzice. Biało-niebiescy na obiekcie rywala wygrali 3:1 (1:0) udanie rozpoczynając serię zimowych sparingów.

Od pierwszych chwil rozgrywanego na boisku ze sztuczną nawierzchnią boiska OSiR w Świebodzicach lepsze wrażenie sprawiali podopieczni Piotra Aleksiejewa. Łomniczanie nie potrafili jednak przekuć przewagi na gole. Zmieniło się to w 21 minucie kiedy to oko w oko z goalkeeperem Victorii stanął Mathias Maran i otworzył wynik spotkania. Jeszce przed przerwą wynik mógł ulec zmianie jednak obaj bramkarze stanęli na wysokości zadania.

Z początkiem drugiej odsłony tego spotkania inicjatywę przejęli podopieczni Piotra Przerywacza. Przełożyło się to na bramkę na 1:1 w 65 minucie, kiedy to bierność łomnickiej defensywy wykorzystał filigranowy napastnik drużyny z Świebodzic. Końcówka meczu należała do łomniczan. Gola na 2:1 w 83 minucie zdobył Damian Klimek. Ten sam zawodnik miał spory udział przy trafieniu na 3:1, gdy był faulowany w polu karnym Victorii. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego był Damian Kaszuba.

KS Łomnica: Szaciłło - Sowa, Wojtarowicz, Podhorodecki, Krupa, Przywara, Bytnar, Kaszuba, Woś, Klimek, Maran oraz Rhoda, Habasiński, Aleksiejew, Szlęk.