Sypnęło transferami

Start sezonu zbliża się wielkimi krokami, a my dopinamy kadrę na najbliższy sezon. W ostatnim czasie potwierdziliśmy kilka kolejnych transferów do klubu. W biało-niebieskich barwach łomnickiej publiczności pokażą się tacy zawodnicy jak Daniel Ziomek, Maciej Zyner, Jakub Wyderkowski oraz Kamil Glina.

Daniel Ziomek to 29-letni wychowanek Piasta Jawor. W swojej przygodzie z piłką reprezentował jeszcze takie kluby jak Kuźnia Jawor, Karkonosze Jelenia Góra, Woskar Szklarska Poręba oraz ostatnio występujący na boiskach IV ligi Lotnik Jeżów Sudecki. Nowy defensor w Łomnicy będzie występował w koszulce z numerem 16.

Na poziomie IV ligi funkcjonował również drugi z pozyskanych obrońców tj. Maciej Zyner. 30-latek jest wychowankiem Karkonoszy Jelenia Góra, później przez wiele lat reprezentował Piasta Dziwiszów, natomiast kilka ostatnich sezonów spędził w drużynie Włókniarza Mirsk i Gryfa Gryfów Śląski.Maciek będzie występował z numerem 28 na koszulce.

O podniesienie rywalizacji w łomnickim ataku postara się Jakub Wyderkowski. 33 letni napastnik w ostatnich latach był zawsze w czołówce najlepszych strzelców rozgrywek w których występował. W swoim CV ma takie kluby jak Endico Mitex Podgórzyn, Pub Gol Jeżów Sudecki, Lotnik Jeżów Sudecki oraz Woskar Szklarska Poręba. Teraz będzie funkcjonował w drużynie biało-niebieskich z numerem 7.

Po półrocznym wypożyczeniu, definitywnie już zawodnikiem KS Łomnica został Kamil Glina, który o miejsce w bramce rywalizować będzie z Kamilem Kosińskim. 31-letni goalkeeper wcześniej reprezentował barwy Lechii Piechowice, Bobrów Wojanów oraz Orła Mysłakowice. Kamil występować będzie w koszulce z numerem 89.

Jednocześnie informujemy, że kadra biało-niebieskich nie jest jeszcze zamknięta i trwa dopinanie kolejnych wzmocnień.