Rozkład na weekend

Trzy spotkania rozegrają biało-niebiescy w najbliższy weekend, jedno z nich odbędzie się w Łomnicy, pozostałe na wyjazdach.

Już w piątek o godzinie 18:00 juniorzy młodsi podejmą rówieśników z Bogatyni, którzy z kompletem zwycięstw przewodzą ligowej stawce. W sobotę o 16:00 rozpocznie się wyjazdowy mecz podopiecznych Macieja Maćkowskiego z drużyną Orła Wojcieszów. Drużyna z Wojcieszowa zajmuje miejsce tuż za podium, a w dotychczasowych meczach pokazała się z bardzo dobrej strony, prezentując ofensywny futbol. W niedzielę po raz kolejny wybiegną zawodnicy naszych rezerw, o 15:00 grając z FC Karpacz, będzie to szansa na zdobycie pierwszych punktów na boisku w rundzie wiosennej, bo w zeszłą niedzielę zainkasowaliśmy punkty za mecz z rezerwami WKS Pilchowice która to drużyna wycofała się z rozgrywek.

Piątek (08.04.2022) godz. 18:00 - Łomnica
KS Łomnica - Granica Bogatynia