Pewne zwycięstwo nad Pogonią

Biało-niebiescy pewnie pokonali w swym kolejnym meczu kontrolnym drużynę Pogoni Świerzawa, spotkanie z występującym w klasie okręgowej rywalem zakończyło się wynikiem 6:3 (3:1).

Łomniczanie pechowo weszli w mecz, juz w pierwszych minutach po stracie Kostki w środku pola bramkę strzałem zza 16-tego metra zdobył jeden z pomocników Pogoni. Gospodarze nie cieszyli się długo z prowadzenia. Chwilę później po wrzutce Kostki z rzutu wolnego piłka wpadła bezpośrednio do bramki. Jeszcze w pierwszej połowie łomniczanie dorzucili kolejne dwa trafienia, których autorami byli Kaszuba i Wilczyński.

Popularny "Sylwek" dał także o sobie znać na początku drugiej połowy, gdy w zamieszaniu podbramkowym wpakował piłkę do siatki. Biało-niebiescy stracili drugą bramkę po kolejnym indywidualnym błędzie, tym razem zbyt długo z podaniem zwlekał Wojtarowicz i stracił piłkę na rzecz napastnika rywali, który wykorzystał taki prezent. Wydawało się, że przy wyniku 4:2 gospodarze będą próbować odmienić losy spotkania, jednak tego dnia to biało-niebiescy lepiej grali w piłkę. Po koncertowej akcji drużynowej piątą bramkę zdobył Dregan. Drugi raz na listę strzelców wpisał się także Kaszuba, który wykończył szybko przeprowadzony kontratak. Pogoni udało się zmniejszyć wyniki porażki, bowiem w końcówce strzelili trzecią bramkę.

KS Łomnica: Kamiński - Wojtarowicz, Ślusarczyk, Wasiuk - Wilczyński, Ozimek, Kostka, Kaszuba, Krupa - Dregan, Bednarz oraz Śliwiński, Milinowicz, Aleksiejew.