Młodzież dopingowała Zagłębie

Sporo radości i mnóstwo emocji towarzyszył grupie najmłodszych zawodników KS Łomnica którzy w towarzystwie piłkarzy Zagłębia Lubin i GKS Tychy uczestniczyły w spotkaniu I ligi.

Najmłodsi wyprowadzili trójkę sędziowską oraz obie drużyny na murawę natomiast trochę starsi koledzy wraz z rodzicami i bliskimi dopingowali z trybun. Udało się to dzięki współpracy naszego klubu z Zagłębiem Lubin.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Zagłębia 2:0, dzięki czemu coraz bardziej prawdopodobne staje się to że od jesieni dopingować będziemy już reprezentanta T-Mobile Ekstraklasy.

Spore wzięcie miały także klubowe maskotki Zagłębia. Krecik i pani Krecikowa chętnie pozowali do zdjęć i przybijali "piątki" z wszystkimi kibicami.

Niebawem ukaże się galeria zdjęć z tego wydarzenia