Zwycięstwo i porażka na zakończenie przygotowań

Energobest Miłków oraz KS Maciejowa były ostatnimi sparingowymi rywalami KS Łomnica w kończących się przygotowaniach do rundy wiosennej rozpoczynającej się 29.03.2015.

W spotkaniu z Energobestem liderem grupy II klasy B, biało-niebiescy zaprezentowali się przyzwoicie ostatecznie pokonując niżej notowanego rywala na jego terenie  5:2 (2:1). Dwie bramki w tym spotkaniu to zasługa Mateusza Wosia, po jednym trafieniu dołożyli Kaszuba, Śliwiński oraz Aleksiejew.

Spotkanie z KS Maciejowa obnażyło braki biało-niebieskich którzy składnie grali tylko do pola karnego później w ich poczynania wkradała się nerwowość przez co utrudnione było zdobywanie bramek. Jedyną bramkę dla KS zdobył chwilę po wznowieniu gry Piotr Marek celną główką dośrodkowanie Krupy. Wynik mógł podwyższyć Kaszuba jednak Maciej Jeros obronił wykonywany przez niego rzut karny. Później już strzelali zawodnicy Maciejowej wśród których prym wiódł występujący w tym zespole w drugiej połowie gościnnie Michał Śliwiński. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:3 (0:0)