Zwycięska passa trwa
Biało-niebiescy pokonali na własnym stadionie drużynę Czarnych Lwówek Śląski 5:2 (1:0) i utrzymali pozycje lidera.
Łomniczanie w tym spotkaniu musieli sobie radzić bez Mateusza Cieślika i Daniela Ziomka którzy pauzowali za kartki. Mimo to od pierwszych minut zaznaczyła się przewaga łomniczan jednak w poczynaniach podbramkowych nie było zbyt wiele konkretów. Kluczowa okazała się końcówka pierwszej połowy kiedy oddający strzał Paweł Habasiński został sfaulowany, a że cała sytuacja miała miejsce w polu karnym mieliśmy rzut karny. Pewnie wykorzystał go Damian Jałgiejczuk.
Po zmianie stron sprytną główką po centrze z rzutu wolnego popisał się Maciej Zyner. Później swój koncert rozpoczął Paweł Habasiński który skompletował hat-tricka. Wynik mógłbym wyższy jednak drugiej jedenastki w tym meczu nie wykorzystał Jałgiejczuk. Niestety łomniczanie nie ustrzegli się błędów i rywal dwukrotnie pokonał Maćkowskiego.
KS Łomnica - Czarni Lwówek Śl. 5:2 (1:0)