Zwycięska passa trwa

Trzeci kolejny mecz wygrali biało-niebiescy. Podopieczni nieobecnego na meczu Sławomira Celta ograli na trudnym terenie jakim jest Sędzisław miejscowy Lesk 4:2 (2:1). Trzy razy na listę strzelców wpisał się Mateusz Dregan, jedno trafienie dorzucił Sylwester Wilczyński.

Łomniczanie podeszli do meczu z ogromnym animuszem i szybko zepchnęli do defensywy gospodarzy. Były okazje bramkowe jednak brakowało skuteczności lub szczęścia. To dopisało miejscowym którzy po jednym z nielicznych kontrataków znaleźli sposób na rozmontowanie łomnickiej defensywy. Stracony gol rozjuszył biało-niebieskich którzy natychmiast odpowiedzieli. Najpierw precyzyjne podanie Przywary wykorzystał Wilczyński, a po chwili z rzutu wolnego przymierzył Dregan. Prowadzenie mogło być bardziej okazałe jednak udezrenie Kucharczyka w 45 minucie wylądowało tylko na słupku bramki Lesku.

Po zmianie stron prowadzenie podwyższył Dregan którzy okazał największy spryt w polu karnym. Gol ten spowodował iż chcący coś jeszcze ugrać gospodarze odsłonili się. Łomniczanie jednak przegrywali pojedynek z murawą sędzisławskiego stadionu której stan był fatalny. W końcówce po stracie wprowadzonego na boisko Habasińskiego zrobiło się 3:2. Wówczas po raz kolejny dał o sobie znać Dregan, kompletując hat-tricka i pozbawiając rywali nadziei.