Zmienne szczęście młodzików

W związku z przełożoną przedświąteczną kolejką rozgrywek w Klasie Terenowej Młodzików dopiero teraz zmagania w rundzie wiosennej zainaugurowali biało-niebiescy.

KS Łomnica II na swój mecz wybrała się do lidera rozgrywek Olimpii Kowary. Młodzi zawodnicy Pawła Ślusarczyka po słabej pierwszej połowie w której dali się zdominować miejscowym. Na drugą połowę wyszli pełni wiary w swe możliwości i to się opłaciło gdyż spotkanie na kwadrans się wyrównało. Udało się strzelić Łomniczanom nawet bramkę której autorem był Miłosz Pacyna skutecznie wykańczając dośrodkowanie z rzutu wolnego Patryka Rodzima. Asystent mógł być także strzelcem kolejnej bramki dla biało-niebieskich lecz po uderzeniu z rzutu wolnego piłka minimalnie minęła światło bramki. W końcówce spotkania do głosu ponownie doszli miejscowi, trzykrotnie pokonany został Kacper Gollasch i mecz zakończył się wynikiem 8:1 (5:0).

KS Łomnica I na również na wyjeździe podejmował Bobra Marciszów. Spotkanie znakomicie rozpoczęli miejscowi, a Dawid Sromek już w 3 minucie musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Młodzi łomniczanie zaczęli z determinację dożyć do zmiany rezultatu. Sztuka ta się udała dzięki dwóm trafieniom najskuteczniejszego w drużynie Szymona Salamona. Mecz zakończył się cennym zwycięstwem 2:1 (1:1).