ZMIANA HARMONOGRAMU TRENINGÓW ŻAKÓW I ORLIKÓW

W najbliższym tygodniu planujemy wyjść z treningami grup młodzieżowych na orlik.Poniżej planowany harmonogram zajęć.

środa: 16:30 - 17:50 grupa Żak (2008 i młodsi)
środa: 17:30 - 18:50 grupa Orlik (2006 i 2007)
piątek: 16:00-17:30 trening łączony Żak i Orlik

UWAGI:
1. W środę 20 min treningi się nakładają, ale całe zajęcia Żaków i Orlików odbywają się niezależnie.
2. W przypadku pogody która absolutnie uniemożliwi nam wyjście na dwór, w środę być może zostaniemy jeszcze na sali gimnastycznej - wtedy wyślemy sms rodzicom (brak sms oznacza że idziemy na orlik).
3. Dzieci ubieramy stosownie do pogody. Na dwór należy przyjść ubranym w długie rękawy i nogawki (zalecany dres lub kalesony termoaktywne), W przypadku większego zimna warto ubrać cienką kurtkę, cienkie rękawiczki, cienką czapkę czy opaskę na uszy. Dziecko nie powinno się przechłodzić ale i przegrzać w przypadku zbyt ciepłego stroju przy aktywnych zajęciach. Przypominamy, że choroby powoduję wirusy a nie zimno na dworze - przechłodzenie czy przegrzanie zmniejsza jedynie odporwność.
4. Buty na orlik to: korki (lanki, opis z kartonu FG), Turfy/ szutrówki/ żwirówki (opis z kartonu TF). Halówki lub trampki są niezalecane - dziecko będzie się bardzo ślizgać co sprzyja niepotrzebnym kontuzjom.
5. Klub i trenerzy nie odpowiadają za przeziębienie dziecka - przywiezienie dziecka oznacza, że rodzic akceptuje to, że dziecko będzie przy danej pogodzie trenować. W przypadku złego samopoczucia czy przeziębienia - decyzją rodzica nie przywozimy dziecka danego dnia na trening.
6. Orlik w Łomnicy nie posiada zaplecza szatniowego - dzieci przywozimy w stroju treningowym.
7. Prosimy rodziców o baczne śledzenie niniejszej strony internetowej - pojawiać się tu będą bieżące informacje odnośnie treningów, gier, meczy czy zmian organizacyjnych.