Z Lechią o kolejne trzy punkty

Kolejny bardzo wymagający przeciwnik jakim jest piechowicka Lechia stanie na przeciw biało-niebieskich w niedzielne popołudnie (godz. 14:00). Kibice którzy mamy nadzieję bardzo licznie pojawią się na obiekcie sportowym w Łomnicy na pewno nie będą się nudzić gdyż przeciwnik naszej drużyny należy do gatunku szczególnie niewygodnego dla KSŁ.

Lechia po niemrawym początku jakby z meczu na mecz wchodziła na właściwe tory lecz wiemy także, że nasza drużyna do tej pory nie straciła jeszcze nawet punktu i przewodzi w ligowej tabeli więc na swoim terenie łomniczanie zapewne tą zwycięską passę będą starali się podtrzymać. Pojedynek będzie zapewne bardzo emocjonujący, a dodać należy, że obie drużyny mają w swoich szeregach super strzelców. Lechia ma Dominika Pietrzykowskiego który do tej pory aż 11 razy trafiał do bramki przeciwnika, a ze strony łomniczan to bardzo groźny dla rywali duet Damianów: Klimek oraz Kaszuba którzy praktycznie co mecz pokonują goalkeeperów drużyn przeciwnych.. Miejmy nadzieją że w niedzielę tylko snajperzy KS ŁOMNICA powiększą swój dorobek bramkowy, a co za tym idzie także kolejne trzy punkty zostaną u lidera!!! Warto wiedzieć, że do tej pory Lechia z wyjazdowych meczów nie przywiozła nawet punktu więc trzymajmy kciuki aby i ta passa została przez ekipę trenera Ramskiego podtrzymana!!!

Także drodzy kibice widzimy się w niedzielę o godz. 14:00 na stadionie KS Łomnica!!! Zapraszamy!!!