Z Chmielanką ponownie na remis

Bez rozstrzygnięcia zakończył się mecz XXIV kolejki w którym biało-niebiescy na wyjeździe mierzyli się z drużyną Chmielanki Chmieleń. Spotkanie rozgrywane przy zmiennej pogodzie zakończyło się remisem 2:2 (1:0).

Spotkanie lepiej rozpoczęli podopieczni Piotra Aleksiejewa i już w 10 minucie mogło być 0:1. Jednak piłka po strzale Pawła Kostki została w ostatniej chwili wybita przez jednego z defensorów gospodarzy. Później dobrą okazję na gola zmarnował Damian Habasiński. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 41 minucie. Daleki wyrzut piłki z autu, strącenie piłki głową i Chmielanka na przerwę schodziła z jednobramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron łomniczanie przeszli na bardziej ofensywne ustawienie. Nie przyniosło to jednak początkowo skutku gdyż w 52 minucie szybką kontrę gospodarzy zakończył celnym uderzeniem Andruszków. Sygnał do odrabiania strat w 70 minucie dał Piotr Wojtarowicz strzelając precyzyjnie z 35 metrów. Gol na 2:2 padł w 82 minucie, dogranie piłki w pole karne, strzał Damiana Kaszuby i rykoszet po interwencji jednego z obrońców sprawiły iż piłka zatrzepotała w siatce. W końcówce spotkania na boisko zrobiło się trochę więcej miejsca, a to za sprawą czerwonych kartek dla Wojtarowicza i Wiatraka. Wynik jednak się nie zmienił