Wyjazdowe zwycięstwo na początek ligi

Zwycięstwem 3:1 (1:1) zakończyła się wyprawa podopiecznych Piotra Aleksiejewa do Czadrowa na mecz z tamtejszą Victorią. Trafienia dla biało-niebieskich zanotował Mateusz Woś, Damian Kaszuba oraz Piotr Aleksiejew.

Pierwszy kwadrans to okres dobrej i przyjemnej dla oka gry łomniczan. Brakowało jednak konkretów pod bramką bo godny odnotowania był tylko strzał zza pola karnego Damiana Klimka. Miejscowi grający z kontry stworzyli sobie dwie doskonałe okazje do otworzenia wyniku spotkania, jednak raz przeszkodził Szaciłło, a raz słupek na którym zatrzymała się futbolówka po strzale jednego z graczy Victorii. Na gole trzeba było czekać do samego końca pierwszej połowy. W 41 minucie strzelanie rozpoczął Mateusz Woś po czterech minutach wyrównał Kamil Stanisławski.

Kluczowe dla losów spotkania okazało się pojawienie na boisku Piotra Aleksiejewa, który najpierw zaliczył asystę przy bramce Damiana Kaszuby, by już w doliczonym czasie gry strzelić bramkę na 3:1 (1:1).