Wygrana z Halniakiem

Biało-niebiescy zaliczyli drugie sparingowe zwycięstwo tej zimy. Podopieczni Piotra Aleksiejewa pokonali swojego ligowego rywala drużynę Halniak Miłków 3:2 (1:1).

Mecz rozegrano na zmrożonej i śliskiej płycie miłkowskiego boiska. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze którzy za sprawą wychowanka KS-u Patryka Sawickiego już w 6 minucie wyszli na prowadzenie. Stan spotkanie chwilę przed przerwą wyrównał Mathias Maran. Druga połowa to popis skuteczności Mateusza Wosia który trzykrotnie trafił do bramki Halniaka, niestety tylko dwie bramki zostały uznane i nasz napastnik zakończył spotkanie z dubletem. Bramkę dla miłkowian zaliczył doświadczony Jakubiec.

KS Łomnica: Szaciłło - Aleksiejew, Sowa, Podhorodecki, Krupa, Zych, Ślusarczyk, Kaszuba, Woś, Makowski, Maran oraz Wilczyński