Wracamy do ligowego grania

Już w najbliższy weekend wystartują rozgrywki piłkarskie. Biało-niebiescy rozpoczną od dwóch wyjazdów do Bolkowa oraz Świerzawy. Warto dodać iż od rundy wiosennej sponsorem tytularnym rozgrywek w których udział biorą oba seniorskie zespoły naszego klubu została marka KEEZA.

W sobotę o 15:00 na stadionie w Bolkowie, podopieczni Macieja Maćkowskiego postarają się o kolejne zwycięstwo. Ich rywal drużyna Piasta Bolków w dotychczasowych 15 meczach zanotował 1 zwycięstwo, 4 remisy oraz 10 porażek i z dorobkiem 7 punktów zajmuje przedostatnie 15 miejsce w ligowej tabeli.

Biało-niebieskie rezerwy rozpoczną od niedzielnego wyjazdu do Świerzawy. Tam o 11:00 czeka ich mecz z rezerwami miejscowej Pogoni. Nasz rywal na półmetku z dorobkiem 22 punktów jest 4, biało-niebiescy jesienią ugrali 18 oczek co pozwoliło na zajęcie 9 lokaty.

PIAST Bolków - KS ŁOMNICA
(sobota 12.03.2022, godz. 15:00 w Bolkowie)

POGOŃ II Świerzawa - KS II ŁOMNICA
(niedziela 13.03.2022, godz. 11:00 w Świerzawie)

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kibicowania.