Wleń zdobyty

W deszczowej aurze toczyło się niedzielne spotkanie biało-niebieskich z Pogonią Wleń. Pomimo słabej pierwszej połowy łomniczanie ostatecznie ograli niżej notowanego rywala 3:1 (1:1). Dzięki zwycięstwu podopieczni Piotra Aleksiejewa w dalszym ciągu znajdują się na szczycie tabeli.

Mecz we Wleniu znakomicie rozpoczął się dla miejscowych którzy już w 8 minucie za sprawą Świętochowskiego wyszli na prowadzenie. Po chwili mogło być 2:0, jednak piłka po rzucie wolnym o centymetry minęła słupek bramki strzeżonej przez Jana Szaciłło. Biało-niebiescy wrócili do gry w 37 minucie za sprawą bramki strzelonej z rzutu wolnego przez Damiana Klimka.

Po zmianie stron łomnicznie rozpoczęli od mocnego uderzenia. W 50 minucie podanie Klimka na premierowego gola w biało-niebieskich barwach zamienił Waldemar Przywara. Po chwili po raz kolejny w rolę asystenta wcielił się aktywny tego dnia Klimek, a bramkę na 3:1 strzelił Damian Kaszuba. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe jednak na przeszkodzie stanęła poprzeczka bramki Pogoni którą obił Sylwester Wilczyński. Warty odnotowania jest również fakt powrotu po prawie półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją Damiana Kucharczyka, Popularny Kuchar na boisku zameldował się w 72 minucie zmieniając Mathiasa Marana