W Pucharze Polski gramy dalej

Przez kolejną przeszkodę przeszli biało-niebiescy w rozgrywkach Pucharu Polski. Tym razem w pokonanym polu pozostał zespół Orła Wojcieszów z którym podopieczni Piotra Aleksiejewa wygrali 4:3 (2:2).

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla miejscowych którzy byli aktywniejsi i dłużej utrzymywali się przy piłce. Nie przynosiło to początkowo większego efektu gdyż po kilku dobrych podaniach w szeregi łomniczan wdzierał się chaos i wszystko kończyło się stratą. Wynik spotkania w 21 minucie otworzył Paweł Martyniak który po indywidualnym rajdzie prawą stroną boiska mocnym strzałem posłał w długi róg bezradnego w tej sytuacji Kamila Załupki. Po 5 minutach wynik meczu podwyższył Kamil Amborski. Gdy wszystkim zgromadzonym wydawało się że właśnie z takim wynikiem na przerwę zejdą oba zespoły był w błędzie. Biało-niebieskim odłączyło prąd co skrupulatnie wykorzystali przyjezdni doprowadzając do remisu.

Po zmianie stron na prowadzenie wyprowadził łomniczan Amborski efektownym strzałem zza pola karnego. Przyjezdnych stać było jednak na szybką ripostę i ponownie był remis. Losy spotkania rozstrzygneły się w 82 minucie wówczas jeden z obrońców Wojcieszowa zagrał ręką we własnym polu karnym. Efektem tego zagrania był rzut karny którego pewnie na gola zamienił Kamil Amborski kompletując hat-tricka.