W Leszczyńcu zgodnie z planem

Dzięki niedzielnemu zwycięstwu nad drużyną Amfibolitu Leszczyniec 4:1 (2:0), podopieczni Piotra Aleksiejewa umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli i mają już 5 punktów przewagi nad drużyną Lechii Piechowice.

Mecz w Leszczyńcu znakomicie rozpoczął się dla Łomniczan, bo już w 7 minucie na listę strzelców wpisał się Damian Klimek. Kwadrans później trafienie na 2:0 dołożył Damian Kaszuba, a taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron bramkę kontaktową dla miejscowych zanotował Robert Waśko. Taki rezultat nie utrzymał się jednak długo bo zaledwie po 120 sekundach gola z rzutu karnego podyktowanego za faul na Klimku zdobył Kaszuba. W końcówce wynik spotkania ustalił grający trener łomniczan - Piotr Aleksiejew, który wykorzystał dogranie Krzysztofa Rhody.