W Dąbrowicy remis i porażka

Remis rezerw w meczu z Podgórzynem i porażka pierwszej drużyny z Olszą Olszyna tak wygląda w skrócie niedzielne granie naszych zespołów na boisku w Dąbrowicy.

Rezerwy napędziły sporo strachu wyżej notowanej drużynie Mitexu Podgórzyn. W pierwszej połowie wynik meczu otworzył Michał Śliwiński który popisał się efektownym lobem, po chwili na 2:0 podwyższył Mateusz Woś który dobił piłkę po uderzeniu Patryka Sawickiego. Po zmianie stron podgórzynianie przejęli inicjatywę i doprowadzili do wyrównania. Biało-niebiescy strzelili jeszcze jedną bramkę jednakże nie została ona uznana. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2 (2:0).

Chwilę później mecz rozegrała nasza pierwsza drużyna. I rozpoczęła go z wysokiego "C". Już w 3 minucie podanie Wyderkowskiego na gola zamienił Damian Kucharczyk. Śmiało można powiedzieć że był to ostatni pozytywny akcent tego spotkania gdyż w dalszej części łomniczanie razili nieskutecznością i niedokładnością co wykorzystała ambitna drużyna z Olszyny aplikując podopiecznym Macieja Maćkowskiego 3 bramki. Ostatecznie przegrywamy 1:3 (1:2).

Serdecznie dziękujemy sołectwu Dąbrowica z panią Sołtys na czele za umożliwienie rozegrania tych dwóch spotkań.