Veni, Vidi, Vici

Z tarczą z pierwszego wyjazdowego meczu Klasy Okręgowej wrócili biało-niebiescy. W pokonanym polu pozostawili solidny ligowy zespół jakim jest Victoria Ruszów.

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, a zdobył ją dla drużyny gości młodzieżowiec Krystian Brudziński który najprzytomniej zachował się w polu karnym Victorii. Po zmianie stron gola na 2:0 skutecznie egzekwując rzut karny zdobył Mateusz Cieślik. Gdy wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą drugie napomnienie otrzymał Szymon Salamon i łomniczanom przyszło grać w osłabieniu. Dodatkowo po chwili bramkę kontaktową zdobył Szydlarski. Na szczęście po chwili obie drużyny grały po 10, a czerwoną kartę po brutalnym faulu otrzymał Paszek. Końcówka to skuteczna grał biało-niebieskich którzy wypunktowali chcącego odwrócić losy spotkania rywala.

Victoria Ruszów - KS Łomnica 1:4 (0:1)