Udany weekend młodzieży

Do niezwykle udanych należy zaliczyć ubiegłą sobotę. Seniorzy wygrali swój mecz w Miłkowie 4:0 (1:0), ale na plus zagrały również zespoły młodzieżowe.

Drużyna Orlików prowadzona pod nieobecność Waldemara Przywary przez duet Michał Sowa i Marcel Podhorodecki na turnieju w Jeleniej Górze zaprezentowała się z bardzo dobrej strony plasując się w stawce 8 zespołów na drugim miejscu. Biało-niebiescy w meczu finałowym ulegli Lechii Piechowice 1:0.

Drużyna młodzików na wyjeździe zmierzyła się w derbowym pojedynku z Orłem Mysłakowice. Podopieczni Pawła Kostki zagrali na swoim dobrym poziomie i bez problemowo wygrali 4:0 (1:0).

W sobotę kolejne trzy punkty na swoje konto zapisali juniorzy młodsi którzy na własnym obiekcie ograli rówieśników z Piasta Bolków aż 7:1 (4:1). Królem polowania okazał się Mikołaj Liniewicz który bramkarza gości pokonał aż 5-krotnie.