Turniej Sylwestrowy Orlików

Dnia 29.12.17 w Gryfowie odbył się turniej Orlików w którym wzięła udział nasza drużyna.

"Nie zebraliśmy najmocniejszego składu, ponieważ brakowało nam 3 podstawowych zawodników a mimo to zaprezentowaliśmy się nieźle. Mecze z Mirskiem oraz Gryfowem pechowo zakończyły się porażką, ponieważ nie byliśmy drużynami gorszymi, a śmiem stwierdzić, że nawet prezentowaliśmy się lepiej od przeciwników, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy więcej okazji strzeleckich, a mecz przegraliśmy poprzez pojedyncze błędy w obronie. Z drużyną z Olszyny zwyciężyliśmy, jak rownież pokonaliśmy drużynę Kunic - jednak w tym jednym przypadku przyznaję, że mieliśmy nieco szczęścia, karma do nas wróciła i w związku z tym potyczki w grupie zakończyliśmy na trzecim miejscu - po czym przyszło nam grać o piąte z BKS Bolesławiec. W regulaminowym czasie gry padł remis, dlatego przeszliśmy do wykonywania rzutów karnych. Konkurs dopiero po czwartej kolejce wygrała drużyna z Bolesławca a my nasz udział w turnieju zakończyliśmy na miejscu szóstym z dziesięciu."

Skład KS Łomnica: Adrian Śliwiński, Kacper Kapusta, Dawid Kasza, Kamil Wiewióra, Oskar Banasiak, Michał Uroda, Jakub Wsół, Oskar Tokarz