Triumf Żaków w turnieju halowym

Dnia 14.01 na hali sportowej szkoły "Mechanik" w Jeleniej Górze został rozegrany turniej Żaków organizowany przez KKS Jelenia Góra w którym udział wzięła nasza drużyna.Ponownie z drobnymi problemami zebraliśmy skład i podobnie jak podczas turnieju w Gryfowie udało nam się odnieść sukces.

W turnieju wzięło udział łącznie siedem zespołów (trzy z KKS Jelenia Góra, dwie Wilkowianki, Bóbr Marciszów i my) a mecze odbywały się w systemie każdy z każdym.

"Podobnie jak przed turniejem w Gryfowie tak i dzisiaj mieliśmy problemy ze skompletowaniem drużyny i podobnie jak poprzednio podziałało to mobilizująco na naszych chłopców. Z powodu braku nominalnego bramkarza naszej bramki wymiennie strzegli Filip i Bilal, którzy bardzo dobrze wywiązywali się ze swoich obowiązków. Zawodnicy z pola natomiast walczyli o każdy centymetr boiska, budowali wiele kombinacyjnych akcji oraz stwarzali sporo zagrożenia - co z kolei przełożyło się na niewielką ilość straconych bramek i sporo strzelonych goli, dzięki czemu wygraliśmy wszystkie nasze spotkania. Osobiście bardzo podobała mi się forma rozgrywek - każdy z zespołów miał okazje zagrać przeciwko każdemu przeciwnikowi, a ilość drużyn była odpowiednia ku temu by wszyscy zagrali wiele meczy a jednocześnie nie byli skazani na zbyt długie oczekiwanie na swoje spotkanie.

Dzisiejszym zawodom przyświecała myśl"wszyscy jesteśmy zwycięzcami" i dlatego każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, który w naszym przypadku był wywalczony i jako kolejny powędrował do klubowej gablotki" (Waldemar Przywara).